MINI TLAKOVÝ HREC CHEESECAKEPROČ BYCH MĚL VAŘIT CHEESECAKE V TLAKOVÉM hrnci?

Cheesecake musí při přípravě jídla zůstat vlhký, proto nevysychá. To může být skutečně náročné, když to provádíte v kamnech, zejména v úplně suchém prostředí. Příprava jídla cheesecake v okamžitém hrnci poskytuje dortu ideální rovnováhu vlhkosti (NEPRASKÁNÍ!!) A připravuje se opravdu rychle!

MINI TLAKOVÝ HREC CHEESECAKE

V ČEM MŮŽU VAŘIT SVÉ MINI CHEESCAKY V INSTANTNÍM HRNCI?

ramekins (to je vlastně přesně to, co jsem použil, mají co do činění s 3,5 palce)
malé nebo dokonce malé zednické nádoby,
malé šálky, které jsou vlastně důkazem kamen
malé sklo nebo dokonce jádrové nádobí

 

JAK UDĚLAT MINI INSTANTNÍ HRNECOVÝ CHEESECAKE

ZAČÍNÁME S CHEESECAKE CUSTOU!
Pomocí tohoto tvarohového koláče skutečně vytvoříme kůrku z grahamového sušenky. Začněte rozdrcením, smíchejte asi 2 balíčky grahamových sušenek. Jste přesně to, co odpovídá 1,5 hrnku drobků.

Poté v misce smícháme rozmrazené máslo, cukr a všechny komponenty až do celé sady drobků, zakryté a dobré. Ve skutečnosti bude jistě stále skutečně drobivý, ale později se jistě zcela rozdrtí.

V současné době získejte asi ¼ hrnku směsi grahamových sušenek a zatlačte ji přímo na nejnižší úroveň vašeho jídla. Snadno tak využijete v podstatě každou svou volbu nebo i rozměr vašeho jídla. Pro mých 6 ramekinů jsem použil nakládací ¼ hrnek. Líbí se mi tato součást.

 

JAK PŘIPRAVIT NÁPLŇ DO KRÉMOVÉHO SÝRU CHEESECAKE

Určitě existují 2 extrémně důležitá doporučení, která MUSÍTE dodržovat pro zubní výplň, aby byla nakonec ideální!

 

KRÉMOVÝ SÝR POKOJOVÉ TEPLOTY

VEJCE PŘI POKOJOVÉ TEPLOTĚ
Kromě toho je to vlastně TAK jednoduché!!

Začněte tím, že si krémový krém spolu s palmovým mixérem uvaříte, aby byl skutečně útulný a dobrý.
Při mixování dávám přednost přidání cukru, všechny zbývající složky vajec (po jednom) VELMI POSLEDNÍ.
Všechny je vložte přímo do jídla a rovnoměrně rozprostřete zubní náplň tvarohového koláče

 

MŮŽU UDĚLAT TYTO TLUŠTĚJŠÍ NEBO ŘEDÍ CHEESCAKY?

ANO! V mých ramekinech se tato zubní výplň tvarohového koláče rovnala přibližně 1-1,2 specifickému specifickému trhu s tvarohovým koláčem, když byl vlastně celý proveden. Pokud zvolíte silnější tvarohový koláč, můžete jej snadno dát větší, nebo dokonce použít vyšší pokrmy, jako je nádoba zednické. Cheesecake neroste tak dlouho jako dorty, stejně jako těsto, takže po sobě nemusíte nechávat mnoho prostoru pro růst.

 

JAK UVAŘU MINI INSTANTNÍ HRNCOVÉ CHEESECAKES UVNITŘ TLAKOVÉHO hrnce?

Vložte 1 hrnek posypu do spodní části bezprostřední nádoby. Umístěte na polici a zahrňte 2-3 tvarohové koláče. Můžete snadno zahrnout jednu další polici a také úroveň na vedení, pokud je můžete všechny snadno umístit. Pokud jsou vaše kontejnery ve skutečnosti 2 vysoké nebo dokonce široké, abyste to provedli, budete muset provést 2 dávky nebo dokonce použijte 2 okamžité hrnce.

 

JAK DLOUHO VAŘU MINI CHEESECAKES?

Pokud ve skutečnosti provádíte menší tvarohové koláče, jak bylo uvedeno, budou vyžadovat pouze příležitost na přípravu 3 minuty! Pokud jsou vaše tvarohové koláče skutečně vyšší a tlustší, připravte příležitost za 7 minut. Když odstraníte tvarohové koláče, budou ve skutečnosti jiggly! Přímo dole manipulujete s rozmraženým sýrem. Vychladlé ztuhnou.

 

VŽDY PŘIROZENÉ UVOLNĚNÍ!

neustále. neustále. neustále při přípravě jídla tvarohový koláč. To znamená, že trysku rozhodně neotáčíme směrem k „potrubí“, aby se obloha rychle vynořila. Umožněte, aby připevňování stejně jako napětí ztrácelo normálně. To jistě přinese asi 10-20 minut navíc. Pomalé nebo dokonce zcela organické spuštění zahrnuje další příležitost při počáteční příležitosti přípravy, ale ve skutečnosti je mnohem lépe řízená a stabilní atmosféra

 

JAK DLOUHO POTŘEBUJE CHLADNIT CHESECAKE?

Přejete si, aby byly všechny pevné a také chlazené! Celý cheesecake zabere celou noc, ale protože jsou ve skutečnosti mnohem menší, vychladnou asi za 3 hodiny. Vypořádejte se se všemi zvlášť, proto jsou ve skutečnosti omezeni nebem, nebo je dokonce všechny nechte v okamžitém hrnci a vypořádejte se se všemi pomocí tohoto krytu s omezeným nebem.

 

CO MŮŽU UDĚLAT PRO TOPINGY?

Oh chlape, TADY, ​​nebe je vlastně omezení!!! Nic nedělat ani nic neprovádět!! Přímo níže je skutečně několik našich oblíbených (propojeno)! Úplně nejlepší komponenta je vlastně to jsou vlastně INDIVIDUÁLNÍ tvarohové koláče. proto vytvořit příjemný tvarohový dort právníci a umožnit každému vybrat si svůj velmi osobní!

Čisté ovoce a také práškový cukr
Clean Fruit Dental plomb
Lahodná čokoládová omáčka
Slaná cukrová omáčka
Sladké polevy + omáčka
Šlehaný krém
mix kteréhokoli z těchto!!