BÍLÝ ČOKOLÁDOVÝ A MALINOVÝ KORTBÍLÝ ČOKOLÁDOVÝ A MALINOVÝ KORT

Pokud máte rádi skvělé nabídky a máte je všechny doma pro improvizované akce nebo dokonce jen pro pochoutku, chápu, že jste příznivcem bochníků! Jsou to vlastně v podstatě dorty bez zdobení, takže rychle a snadno se vydělávají, v mé lednici s mrazákem je neustále jeden.

Mezi mé nejoblíbenější patří ve skutečnosti tato bílá lahodná čokoláda a také malinový dort! Neuvěřitelně ostré maliny i nádherná bílá lahodná čokoláda k sobě dokonale ladí.

BÍLÝ ČOKOLÁDOVÝ A MALINOVÝ KORT

🥘Potřebné materiály

Spojte několik kuchyňských skob spolu s bílou lahodnou čokoládou a malinami, abyste tento lahodný bochník rychle uvařili!

Univerzální mouka – Základní, nicméně nezbytný základ pro jakýkoli typ dortu, protože nabízí hmotu vašeho dortu.
Cukr – Jednoduše dostačující k tomu, aby váš bochník skončil ideálně, aniž by byl ve skutečnosti přehnaně báječný!
Prášek na vaření – pomáhá bochníku při zvětšování a zároveň mu dodává jemně kašovitou strukturu.
Sodík – nejlepší dostupný zvýrazňovač chuti – také za skvělé nabídky! Sodík jistě nejen zvýrazní každou vaši složkovou chuť, ale také vyrovná chuť na sladké.
Kokosový olej – Fantastická náhrada másla pro pečené výrobky, poskytuje prosvětlenou strukturu a zároveň jemnou kokosovou chuť.
Hefty Lotion – Mléko by se dalo použít podobně, ale krém vytváří bochník, který je mnohem dekadentnější!
Vejce – Zahrňte rámec i kynutí k pečeným výrobkům.
Vanilková esence – používejte přednostně pravou vanilku. Jeho vlastní funkce je ve skutečnosti podobná soli v pokrmu (prostě úžasné, rozhodně ne chutné) ke zlepšení různých dalších chutí.
Lahodná čokoláda bílé barvy – Jakýkoli typ lahodné čokolády na vaření v bílé barvě bude určitě fungovat. Mou preferovanou je ve skutečnosti Ghirardelliho bílá Delicious čokoláda, protože se božsky rozpouští!
Clean Raspberries – Neexistuje žádný ekvivalent k ostrému, nádhernému útoku čistých malin, nicméně je zřejmé, že ledové maliny se v zimní sezóně určitě podaří!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Je to vlastně extrémně jednoduchý dort na vaření! Pár jednoduchých akcí, stejně jako budete mít skutečně neuvěřitelný obchod s upečený, stejně jako připraven k provedení!

1. Začněte předehřátím sporáku na 350 stupňů F (175 stupňů C)

a nastříkejte na pánev o rozměrech 9×5 bochníků spolu se sprejem na vaření.

2. Používáte-li stojanový mixér nebo dokonce velkou mísu, zahrňte všechny zcela vysušené součásti – všestrannou mouku, cukr, sodík na vaření a prášek.

3. Následně zahrňte vlhké složky směrem k účinnému v misce – kokosový olej, vydatnou pleťovou vodu, velkou zničenou vanilku a vejce.

4. Postupně promíchejte všechny komponenty a zajistěte, aby se vše jednotně integrovalo. Po této rezervě nastrouhejte padesát procent bílé lahodné čokolády.

5. Namažte těsto přímo do vaší připravené chlebové pánve spolu s lopatkou a vařte při 350 úrovních F (175 úrovní C) s využitím středu poličky vašeho zařízení.

6. Váš bochník bude jistě skutečně proveden, když čepel nebo dokonce párátko lze umístit tak, jak se zdá být čisté, stejně jako vedení bochníku je skutečně pružné.

7. Po vyjmutí koláče ze sporáku jej nechte 10 minut na pánvi na smažení, poté použijte čepel po stranách, abyste pomohli bochníku přesunout na polici klimatizace.

8. Ohřejte zbytky bílé lahodné čokolády v mikrovlnné troubě a kontrolujte každých 30 sekund.

9. Bílá lahodná čokoláda se jistě bezpečně shromáždí kromě bochníku asi za 15 minut – poté se připraví na kus a také předvede!

Pokud máte vlastně jakýkoli druh zbývajících malin, vytvoří kromě dortu krásnou, chutnou ozdobu.