Australské kari klobásyAustralské kari klobásy

Toto jsou ve skutečnosti NEJLEPŠÍ klobásy na kari – jsou to velmi praktické pokrmy. Pomocí této jednoduché misky z jednoho hrnce budete mít večeři na jídelním stole za pouhých dvacet minut, pro jednoduchou a snadnou domácnost preferovanou, která je plná chuti!

Australské kari klobásy

Proč se našemu týmu líbí toto?

Stejně jako dýňová polévka a sametové drůbeží těstoviny je toto jídlo ve skutečnosti vždy preferovaným jídlem pro týdenní večeři v každé naší domácnosti. Naše mládí si je všechny oblíbilo, protože to byly vlastně zubní plomby a také plněné s příchutí tradiční omáčky. Není pochyb o tom, že naše maminky je všechny měly rády, protože byly skutečně rychlé a jednoduché na přípravu A také příjemný rozpočet.

Tento pokrm je vlastně velmi praktický – klobásy, zeleninu i omáčku připravte jednoduše na jedné pánvi. Není nutné párky vrstvit slupkou nebo je dokonce všechny srolovat přímo do masových kuliček velmi počátečních, jako jsou některá jídla!

Udělejte je všechny společně s kouskem sametové bramborové kaše, abyste vytvořili naprosto líbivý pokrm, který si jistě oblíbí celá domácnost.

Co přesně jsou to vlastně kari klobásy?

Toto jídlo zahrnuje hovězí klobásy dušené s cibulí a hrášek v lahodné omáčce vytvořené z hovězí omáčky a prášku. Je to prominentní večeře v Austrálii, stejně jako ve Velké Británii, s největší pravděpodobností kvůli své vlastní jemnější pikantní chuti (rozhodně to není teplá omáčka!).
I když je to ve skutečnosti prakticky „omáčka“ omáčka, má ve skutečnosti velmi rozmanitou chuť vůči indickým nebo dokonce orientálním designovým kari.

V Austrálii si náš tým může snadno koupit omáčku jako balenou směs z obchodu s potravinami. Nicméně počítejte s naším týmem, toto jídlo je tedy ve skutečnosti jednoduché a jeho preference jsou mnohem mnohem lepší ve srovnání s jakýmkoliv typem náplně zakoupeného v obchodě, jaká kdy dříve!

Prohlédli jsme si také některé variace tohoto konkrétního pokrmu, kde jsou klobásy skutečně dušené, ale náš tým navrhuje jednoduše je všechny smažit na pánvi, spíše jako naše maminky. Příprava jídla tím vším zahrnuje metodu mnohem více chuti pro vaši omáčku a také poskytuje klobásám mnohem lepší strukturu!

Komponenty

6 hovězích klobás
1 cibule velmi jemně nakrájená
Zásoba hovězího masa 350 ml
1 hrnek čerstvého ledového hrášku
2 polévková lžíce práškové omáčky použijte Keens Sauce pro tu nejlepší chuť
1 lžíce kukuřičného škrobu / kukuřičné mouky
2 lžíce posypeme chilli
1 lžíce tuku na přípravu jídla
Sodík stejně jako pepř směrem k preferenci

Volitelný

1 lžička práškové omáčky níže spolu s worcesterskou omáčkou, HP omáčkou nebo dokonce rajčatovou omáčkou/kečupem

Pokyny

Rozehřejte tuk ve velké pánvi na středně vysokou teplotu. Zahrňte klobásy a také je smažte do hněda, často je přeměňujte tak, aby byly rovnoměrně připraveny (asi 10 minut). Eliminovat přicházející z teplé, stejně jako umožnit směrem k úžasné poněkud, po tomto kusu přímo do 4-5 centimetrů položky.
1 lžíce tuku, 6 hovězích klobás

V úplně stejné pánvi, kterou jste použili k přípravě klobás, vložte cibuli na teplou a připravte ji až do průsvitnosti. Poté přidejte práškovou omáčku, zásobu hovězího masa a také párky na pánev. Poté páru snižte k varu.
1 cibule, 1 polévková lžíce práškové omáčky, zásoba hovězího masa 350 ml
Smíchejte kukuřičný škrob a 2 lžíce studené posypky v malém množství jídla. Vložte přímo do pánve spolu s kari klobásami a opatrně promíchejte. Přidejte hrášek a pokračujte v přípravě jídla ještě dalších 5 minut, dokud se omáčka skutečně dobře nezvětší.
1 lžíce kukuřičného škrobu / kukuřičné mouky, 2 lžíce posypu, 1 hrnek čerstvého hrášku
Volitelně: Přidejte práškovou omáčku, worcesterskou omáčku, omáčku HP nebo dokonce rajčatovou omáčku/kečup a také smíchejte pro bohatší chuť.
1 lžička práškové omáčky
Tečka spolu s pepřem a sodíkem. Vystupujte nad bramborovou kaší, připravenou rýží, těstovinami nebo dokonce nudlemi!
Sodík stejně jako pepř